Müjde Ar, Şahsiyet’in kadrosuna katıldı!

1657

Puhutv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Şahsiyet”, son yılların en iddialı kadrosunu sıra dışı rollerde bir araya getirdi. Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni internet dizisi “Şahsiyet”in oyuncularına Müjde Ar da eklendi.

Türkiye’nin en çok izlenen internet televizyonu puhutv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Şahsiyet”, son yılların en iddialı kadrosunu sıra dışı rollerde bir araya getirdi. Çok yakında puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan “Şahsiyet”de  Müjde Ar, birbirinden usta oyuncularla kamera karşısına geçecek. Yıllar sonra televizyona dönen  Ar’ı dizide sıra dışı bir rolle izleyeceğiz.

Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni internet dizisi “Şahsiyet”in oyuncuları belli oldu. Çok yakında puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan “Şahsiyet”in kadrosunda Cansu Dere, Haluk Bilginer, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk ve Ayhan Kavas rol alacaklar.
Yönetmenliğini Onur Saylak’ın yapacağı “Şahsiyet”in senaryosu ise Hakan Günday’a ait. Şahsiyet’in heyecanla beklenen hikayesinde ünlü oyuncular sıradışı karakterlerle izleyicinin karşısına çıkacaklar.

Güncel dizi haberleri için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.