Musa Uzunlar Bu Dizide İyi Adamı Canlandıracak

292

 

 
Alican Yücesoy ve Melisa Sözen’in yanı sıra usta oyuncular Musa Uzunlar, Özkan Uğur, Ülkü Duru da “Şubat”ın başlıca rollerinde yer alacaklar. Yüzü yaralı bir evsiz ile güzel gazeteci kızın imkansız aşkını anlatacak dizide Serkan Ercan, İlker Kızmaz, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Türkü Turan, Sermet Yeşil, Nadir Sarıbacak, Ezgi Çelik, Kaan Yılmaz yer alıyor.
 
“Kurtlar Vadisi”nin İskender Büyük’ü, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin kötü adamı Reşat Yaşaran’ı Musa Uzunlar “Şubat”ta iyi insan oluyor. Uzunlar dizide Aziz Bey karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak. “Şubat”ın koruyucusu Aziz Bey, yer altı insanlarının önderi olacak. Usta Oyuncu Özkan Uğur, kötü adam Samim karakterini canlandıracak, Ülkü Duru ise Yağmur karakterini canlandıran Melisa Sözen’in annesi olarak izleyicinin karşısına çıkacak.
 
 "Leyla ile Mecnun"un yaratıcısı Eflatun Film’in uzun zamandır hazırlıklarını sürdürdüğü dizide, büyük ve imkansız bir aşkın içine düşen Şubat, şiddet dolu sokaklarda, dokunulmazların zalimliğiyle savaşacak. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı dizinin senaryosu Onur Ünlü ve Funda Alp’e ait. Bir ekran fenomeni “Leyla ile Mecnun”dan sonra yine farklı bir işe imza atan Eflatun Film’in yeni dizisi Şubat, Eylül ayında TRT1 ekranında yer alacak.
 
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.