Nefes Nefese dizisinin yayın tarihi belli oldu!

1066

TMC Yapım / Erol Avcı‘nın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Yabancı Damat, Canım Ailem, Aramızda Kalsın gibi başarılı işlerinde de senaristliğini yapan Selin Tunç‘un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda usta yönetmen ve oyuncu Uğur Yücel‘in oturduğu Star Tv‘nin yeni sezona hazırladığı iddialı dizi Nefes Nefese’nin yayın tarihi belli oldu.

Dizi, 1 Ağustos Çarşamba 20.00’de Star Tv’de seyircisiyle buluşacak. 

Başrollerini Melisa Şenolsun (Rüya Kıran),  ve Şükrü Özyıldız‘ın (Yusuf Alacan) paylaştığı Nefes Nefese‘nin kadrosunda ayrıca Uğur Yücel, Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Zeyno Eracar, Caner Şahin, Nik Xhelilaj, Deniz Hamzaoğlu, Hülya Duyar ve Sezer Avcı’de yer alıyor.

 l Berlin’den Suriye’ye Uzanan Sıra dışı Macera

Çekimleri Adana ve Antakya’da devam eden Nefes Nefese, Berlin‘de, babası Ayaz Kıran‘la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya‘nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye‘de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran‘la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf‘la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya‘da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

Nefes Nefese 1 Ağustos Çarşamba 20.00’da Star Tv’de başlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.