Nesrin Cavadzade’den ‘La Casa De Papel’ Açıklaması

1788
Nesrin Cavadzade La Casa

Nesrin Cavadzade‘nin Netflix’in popüler dizilerinden La Casa De Papel‘e İstanbul karakteri ile dahil olacağı konuşulurken resmi açıklama menajerinden geldi.

İlk olarak İspanya’nın yerel kanalı Antena 3’te yayına girerek yerel popülariteye sahip olan La Casa De Papel, Netflix’te yayınlanmaya başladıktan sonra dünya genelinde popülariteye sahip oldu. Herkes dizinin bittiğini düşünürken geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan açıklamaya göre dizinin 3. sezonunun devam edeceği açıklanmıştı.

Nesrin Cavadzade La CasaDizide yer alana ana karakterler, soygunu planlamaya başladıkları andan itibaren kendilerine bir takma ad seçmiş ve bu kod adları da şehir isimlerinden oluşuyordu. Dizide Tokyo(Ursula Corbero), Berlin(Pedro Alanso), Moskova(Paco Tous), Denver(Jaime Lorente), Rio(Miguel Herran), Helsinki(Darko Peric) karakterleri bulunuyordu. İddiaya göre İstanbul karakteriyle de Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade’yi izleyeceğimiz konuşuluyordu.

Nesrin Cavadzade La CasaKonuyla ilgili Netflix ve Nesrin Cavadzade tarafından henüz bir açıklama gelmediği için söylentiden ibaret olduğu biliniyordu. Bugün ise Nesrin Cavadzade’nin menajeri Selin Kök bir açıklama yaptı ve söylentileri doğruladı:

“Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı. Bir görüşme daha yapılacak. Nesrin Hanım 4-5 dil bilen bir oyuncu, bu onu daha da farklı kılıyor. Canlandıralacak karakterle ilgili şimdilik bir bilgi vermem doğru olmaz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene İspanyol yapımı “El Desentierro” adlı sinema filminde kamera karşısına geçti ve performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Tercih edilmesinde önemli farktörlerden biri de bu olsa gerek…”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.