Nurgül’ün Filmine 18+ Yaş Sınırı Gelebilir

516

 

Osman Sınav yazıp yönettiği “Aşk Kırmızı” filmine erotik sahnelerinden dolayı 18+ yaş sınırı geleceğini söyledi. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı filmin basın gösterim dün Kanyon’da gerçekleştirildi. 15 Mart’ta vizyona girecek olan  film, sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor. Mehmet Erdem’in yıllar önce Tanju Okan’ın seslendirdiği ‘Kadınım’ adlı şarkıyı film için yeniden yorumladığı filmde özellikle Tayanç Ayaydın’ın eski sevgilisi oynayan Nurgül Yeşilçay ile eşini canlandıran Asaroğlu ile sevişme sahneleri öne çıkıyor.
Nurgül Yeşilçay’ın fragmanda yer alan jartiyerli sahnelerinin filmden çıkarıldığı iddiaları gündeme gelmişti. Sınav’ın bu sahneleri kesmediği ortaya çıktı. Aynı anda iki kadına aşık bir adamın hikâyesi çerçevesinde aşk ve sadakat kavramının sorgulandığı filmin gösteriminde Tayanç Ayaydın’ın güzelliği karşısında şaşırdığı Nurgül Yeşilçay’a “Ya rabbel alemin” sözüyle iltifat etmesi salonda kahkahaya neden oldu. Filme eleştirmenlerse kırık not verdi.
Nil Kural: Çok zayıf bir romantik film “Oyunculuklarından diyaloglara, makyajlardan çekimlere dişe dokunur bir tarafı olmayan, çok zayıf bir romantik film. Hiçbir klişeyi atlamadan işliyor.”
 
Atilla Dorsay: Diyaloglar güldürdü 
“Televizyon dizisi havasında olmuş.  Seks tutkunu seyircileri sevindirebilir. Ciddi sinemaseyircisine verecek hiçbir şeyi yok. Hiç amaçlamadığı halde diyaloglar güldürdü. Bunu da çeken ve yazan yönetmen düşünsün. Tayanç Ayaydın’da iş yoktu ama Nurgül Yeşilçay’ı çok beğendim.”
 
Ömür Gedik: Umduğum gibi değildi
“Filmin en önemli tarafı görselliği… Umduğum gibi değildi. Yerel filmler arasında izleyiciyi yakalayacağını düşünmüyorum. Filmin ilk yarısında cinsel içerikli sahneler vardı. Melodram ve dram çekmek isterken zaman zaman komedi çekmişler. Tarihe geçecek diyaloglar var. Oyunculuklar iyi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.