Nusret, Billions dizisinde rol aldı.

1140

Nusret, ABD’nin Billions dizisinde oynadı.

Saltbae hareketiyle tüm dünyada ünlenen Nusret Billions dizisinde rol aldı. Ocak 2016’da yayınlanmaya başlanan ve 8.4 IMDB puanına sahip olan Billions, ABD’nin en sevilen dizileri arasında. Dizinin 3. sezonunun 11. bölümünde Nusret de yer aldı.

Billions dizisi ne hakkında?

Amerika’nın en başarılı avukatlarından birisi olarak hayatını sürdüren Chuck Rhoades, kariyerinin en parlak dönemini geçirmekte ve zirvedeki yaşamının keyfini sürmektedir. Dünyaca ünlü milyarderlerden birisi olan Bobby Axelrod’un avukatlığını yapmaya başlaması ile hayatı tamamen değişir. Kötü adamın yaptığı yanlışları engellemek için kabul etmesi, yine de onu kötülüklerden koruyamaz. Ünlü milyarderin özel işlerini yürütmesi ve git gide içine sürüklenmekten kendini alıkoyamadığı yolsuzluk davaları karşısında farklı bir yola girdiğini anlar. Chuck için hayat bu saatten sonra çok daha zorlu ve macera dolu bir hale gelir.

Nusret, konuk oyuncu olarak rol aldığı dizide restoranda et servisi yaptı.

nusret billions

“Amerika’nın en meşhur dizilerinden Billions’ta ben de rolümü aldım.” diyerek haberi veren Nusret Gökçe o anları sosyal medya hesabından işte böyle paylaştı:

Nusret’in daha önce de Narcos dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldığı haberi çıkmış ama diziyi izleyenler Nusret’e rastlamamıştı. Nusret’li Narcos’un aslında bir reklam filmi olduğu anlaşılmıştı. Haberin detayları sitemizde!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.