“O Hayat Benim” Her İki Kategoride de Zirvede

244
TNS’nin ölçümlerine göre FOX’ta yayınlanan “O Hayat Benim” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak yükselerek her iki kategoride de zirvede yer aldı.
 
Samanyolu TV’de yayınlanan “Küçük Gelin” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek ikinci olurken, AB’de yirmi sekiz basamak gerileyerek elli beşinci sırada yer aldı.
 
TV8’de yayınlanan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm kişilerde üçüncü sırada yer alırken, AB’de ikinci oldu.
 
Star TV’nin dizisi “Kaçak Gelinler” geçen haftaya göre her iki kategoride de altı basamak gerileyerek dokuzuncu sırada yer aldı.
 
Kanal D’de dün gece üçüncü bölümüyle ekrana gelen “Bana Artık Hicran De” geçen haftaya göre AB’de bir basamak gerileyerek üçüncü sırada yer alırken, tüm kişilerde sekiz basamak gerileyerek on altıncı oldu.
 
Atv’de yayınlanan “Kalp Hırsızı” geçen haftaya göre tüm kişilerde on iki basamak gerileyerek yirmi beşinci olurken, AB’de on altı basamak gerileyerek otuz birinci sırada yer aldı.
 
Star TV’nin dün gece üçüncü bölümü yayınlanan yeni dizisi “Aşktan Kaçılmaz” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde iki basamak gerileyerek on dokuzuncu olurken, AB’de on basamak gerileyerek otu< beşinci sırada yer aldı.
 
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.