Öğretmen – İlk Tanıtım

1308

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor. İşte Öğretmen dizisi ile ilgili merak edilenler…

İlker Kaleli’nin yeni dizisi Öğretmen’in fragmanı Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. İlker Kaleli hayranları ve fragmanı beğenenler dizi ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu Öğretmen dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU NE?

İdealist lise öğretmeni Akif’in öğrencilerine ve topluma, günümüzde kaybedilen değer olan erdemi tekrar aşılama çabasında yaptığı stratejik planı ve bu yönde gelişen olayları konu alan “Öğretmen” dizisinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşıyor.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli yeni projesi ile ilgili “Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesini duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren bir garip öğretmen, bir deli düzen arasında yalpalayıp duran kör hayatlar… Gördüğüm en güzel “insan olma” derslerinden..” dedi.

Başarılı oyuncu Ceren Moray ise “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen’i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici.” şeklinde duygularını ifade etti.

ÖĞRETMEN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

İlker Kaleli
Ceren Moray
Serhat Kılıç
Afra Saraçoğlu
Serkan Keskin
Şerif Erol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.