Once Upon a Time in Hollywood tanıtımına Brad Pitt damgası!

223

Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini üstlendiği Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie’nin başrolde yer aldığı Once Upon a Time in Hollywood filminin ABD basın tanıtım toplantısında Brad Pitt, neşeli halleriyle diğer oyunculardan rol çaldı.

Once Upon a Time in Hollywood filminin ABD vizyon tarihine geri sayım başlamışken film ekibi Beverly Hills’te bir basın toplantısı düzenledi.

Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin başrol oyuncuları toplantının yapıldığı Four Seasons Hotel’deki yerlerini aldı.

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie tek tek ve yan yana fotomuhabirlere poz verdi.

Tanıtım toplantısı esnasında çok neşeli olduğu görüşen Brad Pitt, Margot Robbie’nin tek başına fotoğrafının çekildiği anlarda kameraların önüne atlayarak eğlenceli pozlar verdi.

Margot Robbie de Brad Pitt’in kendisinden rol çalmasına gülerek karşılık verdi.

Toplu fotoğraflara, yönetmen Quentin Tarantino, yapımcı David Heyman ve Shannon McIntosh da katıldı.

Tarantino’nun son kez yönetmenlik yaptığını açıkladı filmi Once Upon a Time in Hollywood, ABD’de 26 Temmuz’da, ülkemizde ise 23 Ağustos’ta vizyona girecek.

Film, aktör Rick Dalton ve onun dublörü Cliff Booth’un hikayesini anlatıyor. Filmde Sharon Tate’in Manson tarikatı tarafından katledilmesi de yan hikaye olarak yer alıyor.

İşte filmin ABD tanıtım toplantısından yansıyanlar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.