Organize İşler 2 filminin çekimleri başladı (Setten Fotoğraflar)

1. Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında gösterime giren Organize İşler filmi 2 milyon 600 bin izleyiciye ulaşarak 17.1 milyon TL’lik hasılat elde etmişti.

2. Filmin devam nitelikte olan Organize İşler 2 için hazırlıklar başladı. Beyoğlu Evlendirme Dairesi’nde sabah saatlerinde başlayan “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” çekimleri akşam saatlerine kadar devam etti. Nikah sahnelerinin çekildiği filmden ilk kareler de, ekrana yansıdı…

3. Set ekibi bir araya gelerek, filmin startını verdi. Setin ilk gününde yönetmen koltuğuna filmin senaristi ve oyuncusu Yılmaz Erdoğan oturdu. Ezgi Mola ve Bensu Soral kameraların karşısında yerini aldı. Set ekibi basının görüntü almaması için elinden geleni yapsa da, Ezgi Mola, film kostümleri ile objektiflere yansıdı.

4. Akşama kadar süren çekimlerin ardından nikah dairesinin önünde görüntülenen Yılmaz Erdoğan, ekibiyle birlikte kısa süre toplantı yaptı.

5. 4 Ocak’ta vizyona girmesi planlanan filmde; Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ekin Türkmen, Mahir İpek, Bensu Soral ve Okan Çabalar gibi birçok isimler rol alacak. İzleyici ise yeni filmi merak etmeye başladı bile…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.