Oscar töreninde adından söz ettirmesi beklenen, Margot Robbie, Charlize Theron ve Nicole Kidman’lı Bombshell’den ilk fragman!

132
Mandatory Credit: Photo by Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock (10443399f) Margot Robbie, Charlize Theron. Cast members Charlize Theron, left, who plays Megyn Kelly, and Margot Robbie, who plays Kayla Pospisil, pose at a Los Angeles special screening of "Bombshell," at the Pacific Design Center LA Special Screening of "Bombshell", West Hollywood, USA - 13 Oct 2019

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve bu yıl Oscar töreninin iddialı filmlerinden biri olması beklenen Skandal (Bombshell)‘dan ilk fragman yayınlandı.

Başrollerinde usta oyuncular Charlize Theron, Margot Robbie ve Nicole Kidman‘ın yer aldığı, 2016 yılında ABD medyasının iç yüzünü ifşa eden gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan Skandal (Bombshell)‘dan fragman yayınlandı.

2016 yılında ünlü televizyon yorumcusu Gretchen Carlson‘ın Fox News’in kurucularından olan ve ABD medyasının söz sahiplerinden Roger Ailes‘a açtığı cinsel istismar ve taciz davası, birçok kadının kendi hikâyelerini anlatmasına ve Ailes’ın iş ortamında yarattığı istismar düzeninin ifşa edilmesine ön ayak olmuştu. Gretchen Carlson’a ünlü oyuncu Nicole Kidman, o dönem Fox News’te yer alan ve Ailes’ın istismar düzenini ortaya koyan isimlerden biri olan ünlü televizyoncu Megyn Kelly‘ye Charlize Theron, Roger Ailes’a usta oyuncu John Lithgow hayat verirken, Margot Robbie kurgusal bir karakter olan Fox News yapımcısı Kayla Pospisil‘i canlandırıyor. Jay Roach‘un yönetmenliğini üstlendiği filmde ayrıca, Kate McKinnon, Connie Britton, Mark Duplass, Rob Delaney, Malcolm McDowell, Nazanin Boniadi​, Allison Janney, Alice Eve gibi isimler yer alıyor.

Kısa bir süre önce Hollywood’da özel bir gösterimi gerçekleşen ve özellikle Charlize Theron ile Margot Robbie‘nin Oscar adaylığına göz kırpan performanslar sergiledikleri belirtilen Bombshell20 Aralık 2019 tarihinden itibaren Türkiye’de gösterimde olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.