Özge Borak Instagram üzerinden gelen ahlaksız teklifi ifşa etti!

1875
özge borak azeri

Özge Borak’a Instagram Üzerinden Ahlaksız Teklif Ünlü oyuncu Özge Borak’a instagram üzerinden kendisi Azeri işadamı olarak tanımlayan kişi ahlaksız bir teklifte bulundu. Ünlü oyuncu mesajların ekran görüntüsünü alıp Instagram story’sinden paylaştı.

Kendisini Moskova’da yaşayan Azeri bir iş adamı olarak tanımlayan kişi Özge Borak’a özel mesaj üzerinden:” Moskova’da yaşıyorum. Seninle 1 gece 1 milyon dolar… Hesabını söyle, parayı hemen yatırayım” şeklinde bir mesaj attı.

özge borak azeri

Özge Borak ise bu mesajı ifşa ederek:”Çok fazla takipçi mesajı paylaşmam genellikle. Ya çok komikse ya ilginçse paylaşırım. Kadın, erkek fark etmez, herkese olmasa da bazılarına cevap vermeye çalışıyorum, bilen bilir. Ayrıca sevgi mesajları da çok oluyor, sağolun. Bence geneli dozunda ve saygısızlık içermiyor. Ama bu hadsizliğe artık ne desem bilemedim. Pis, hadsiz. En iyisi şunu diyelim; Biz onun dizisini çektik” dedi.

Azeri takipçilerden tepkiler

özge borak azeri

Bu mesajın üzerine birçok Özge Borak’ın birçok Azeri takipçisi ünlü oyuncuya mesaj attı. Bunun üzerine Özge Borak bir açıklama daha yaparak:” Sevgili Azeri vatandaşlar; sizlerden de o kadar çok mesaj geldi ki, izah etme gereği duydum. Bakın;olayın sizlerle hiçbir alakası yok. Yazılana da inanmış değilim. Kim olduğu, nereli olduğu, yazılanın gerçek olup olmadığı hiç önemli değil. O sebeple adını açıklamadım. Ve yaptığı şaka bile olsa böyle bir şey yazılamaz. Bu yüzden kendisini hadsiz olarak görüyorum. Sırf ‘Ben Azeriyim’ dedi diye bütün Azeriler adına genelleme yapmak en büyük hatadır. Ben sadece böyle insanlar var aramızda ne yazık ki, ne kadar hadsizler diyorum. Bu kadar. Aklı selim olan herkese Sevgiler” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.