Pamela Anderson “Yalan Dünya”da

783

 

 

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Dünya Starı Pamela Anderson’un "Yalan Dünya"da rol alacağını yazdı. 
 
“Cips reklamı için Türkiye'ye gelecek Pamela Anderson, ayağının tozuyla 'Yalan Dünya' dizisinin setinde bulacak kendini. Dizinin senarist Gülse Birsel bu ‘son dakika’ haberimi doğruladı ancak nasıl bir rol yazacağını açıklamadı
 
 
Bir ‘son dakika’ bilgisi bu. Ekranların yeni fenomeni ‘Yalan Dünya’ya dünyaca ünlü bir yıldız konuk olacak. Türk televizyonlarında gösterilen son reklam filmindeki sahneleri çok erotik film izle bulunduğu için mayosu uzatılarak sansürlenen Pamela Anderson, o reklam kampanyası çerçevesinde Türkiye’ye gelecek.
Anderson, gelir gelmez ayağının tozuyla Kanal D’nin yeni komedi dizisi ‘Yalan Dünya’da ‘konuk oyuncu’ olarak rol alacak.
Aldığım bu ‘son dakika’ bilgisini teyit etmek için ‘Yalan Dünya’nın senaristi Gülse Birsel’i aradım.
Birsel, bilginin doğru olduğunu, ama işin sürprizinin kaçmaması ve Kanal D’nin PR planını bozmamak adına Pamela Anderson’a ‘Yalan Dünya’da nasıl bir rol yazdığını açıklamak istemedi, ancak şu kadarını söyledi:
“Pamela Anderson dizide Pamela Anderson olarak oynayacak, gerisi sürpriz.”
Acaba nasıl bir sürpriz olacak bu?
Örneğin; her kadına, ekmek–su ister gibi öpüşme, sevişme teklif eden ‘Orçun’un rüyasını Pamela Anderson süsleyebilir.
‘Orçun’un bir kadınla sevişme–öpüşme hayalini Pamela gerçeğe  dönüştürebilir.
Çapkın damat ‘Selahattin’le aile baskısı yüzünden ‘Nurhayat’tan kopamayan, gözü ve gönlü hep ‘Deniz’de olan evin saf oğlanı ‘Rıza’nın ‘Orçun’ gibi rüyalarında bile görme şansı yok Pamela’yı.
Çünkü rüyasında bile görse dolanır eli, ayağı.
Ancak kendini dünyanın en seksi erkeği sandığı için ne zaman bir ‘dişi’ görse ona “Sevgilim… Seksi buluyor musun sesimi? Tahrik ediyor mu seni?” diyerek kur yapan ‘Çağatay’ veya ‘İzmir Çetesi’nin üyeleri ‘Emir’ ile ‘Bora’, “Vuavvv!” deyip seksi yıldızın peşine düşebilir.
Bekleyip, göreceğiz.
Bu arada Birsel, ‘Yalan Dünya’da ‘konuk oyuncu’ olarak rol alan Derya Karadaş yazımla ilgili de, “Sizden önce keşfetmiştik biz onu” dedi.”
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.