“Paramparça” Bu Akşam Başlıyor!

1021
Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Cihan Canova ,Tolga Tekin, Güneş Emir gibi başarılı oyuncuların yanı sıra, bu sene Antalya Altın Portakal’da En İyi Yardımcı Kadın oyuncu ödülünü alan Nursel Köse’nin paylaştığı “Paramparça”nın yönetmenliğini “Asi”, “Kayıp Şehir” gibi dizilere imza atan Cevdet Mercan yapıyor. 
Endemol Türkiye’nin yapımını üstlendiği dizinin senaryosunu ise  “Aliye”, “Bin Bir Gece”, gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç kaleme alıyor.
 
Dizide farklı zamanlarda yaşanan iki kaza ile yolları kesişen, 6 kişinin hayatı bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken, sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirlerine bağlanacak.  Farkında olmadan birbirlerinin çocuklarını büyüten Cihan ve Gülseren’in  büyük aşkının konu edildiği Paramparça ilk bölümüyle bu akşam Star’da  ekrana gelecek. 
 
Konusu;
 
Başarılı ve zengin bir işadamı olan Cihan eşi Dilara ile sorunlar yaşar. Çocukları Ozan ve Cansu’nun hatırına evliliğini sürdüren Cihan bütün enerjisini işine vermektedir.
Kocası tarafından yıllar önce terk edilmiş bir kadın olan Gülseren ise, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yoksul bir hayat sürdürür. En büyük amacı tek başına büyütmek zorunda kaldığı kızı Hazal’ı iyi bir şekilde yetiştirebilmektir.
Birbirlerinin varlığından haberdar bile olmayan Cihan ile Gülseren’in yolları, yıllar önce kızlarının doğduğu hastanede yapılan büyük bir yanlışlık sayesinde kesişecektir.
Cihan’ın kızı Cansu geçirdiği bir kaza sonucunda hastaneye kaldırılır. Hastanede ortaya çıkan “Cansu’nun öz kızları olmadığı“ gerçeği Gürpınar Ailesini darmadağın eder. Cihan ve Dilara bu durumu kimseye duyurmadan çözmenin yollarını ararlar. Fakat işler hiç de düşündükleri gibi gitmeyecektir…
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.