Paramparça’nın Çekimleri Büyük Kavgadan Sonra Nasıl Devam Etti? ?

1771
paramparça dizisi

?Paramparça Dizisi’nin Çekimleri Büyük Kavgadan Sonra Nasıl Devam Etti? 

Paramparça dizisi 2014 yılında ilk bölümünün yayınlanıp 3 sezon devam ettirilen bir drama. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın oynadığı dizinin talihsiz bir kaderi oldu.

Paramparça dizisi şu yönden ilginç, başrolünde oynayan Nurgül Yeşilçay’ın 51. Bölümde diziden olaylı bir şekilde ayrıldı. Dizi setinde erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ile tartışan Nurgül Yeşilçay’ın yapım şirketi tarafından sözleşmesi yenilenmemiştir.

Hem yapım şirketinin hem Nurgül Yeşilçay’ın hem de Erkan Petekkaya’nın bu olay üzerine farklı açıklamaları oldu ama en sonunda Nurgül Yeşilçay’ın ayrılması gerçekleşti. Yeşilçay oğluna vakit ayıramadığını söyleyip, Petekkaya’nın kendisine mobbing yaptığını söyledi.

paramparça dizisi

Dizinin yapım şirketi ve Petekkaya, Yeşilçay’ın yaptığı açıklamalara karşı tepki gösterip hukuki yollara başvuracaklarını söylediler.

Bu hadiseden en çok etkilenenler dizinin hayranları ve yapım şirketi oldu. Yeni bir oyuncunun (Şükran Ovalı) katılması ile reytingleri ve hayran kitlesini motive etmek isteyen dizi 3. Sezonda final yapmak durumunda kaldı.

paramparça dizisi

Aslında tartışmalar başladığı zaman Yeşilçay ve Petekkaya dizideki sahnelerini çekmeye devam ediyorlardı. Fakat aynı anda sette bulunmak istemeyen oyuncular için farklı bir yöntem bulundu. Greenbox teknolojisi ile farklı zamanlarda çekilen sahneler sonrasında birleştirilerek yayınlanıyordu. İşte Greenbox ile çekilen sahneler:

Ben aslında yokum ?:

paramparça dizisiparamparça dizisi

Nikahına beni çağır sevgilim ?:

paramparça dizisiparamparça dizisi

Giiiir koluma ??:

paramparça dizisiparamparça dizisi

Kaynak: parlakprojeler

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.