Payitaht Abdülhamid 40. bölüm fragmanı yayında.

Diziye yeni katılan karakterler Payitaht’a yeni bir soluk katacak! Payitaht Abdülhamid 40. bölümde neler olacak?

Abdülhamid’in Payitaht’ın başına sarılan yeni, büyük bir belayla mücadele etmesi için  özel bir paşayı görevlendirmesi, Payitaht’a gelen güzeller güzeli iki Prensesin Sarayın rüzgarlarını değiştirecek bir hayata atacakları adımlar ve Sultanın en yakınından gelecek büyük ihanetle yüz yüze gelmesi gibi konular işlenecek…
Yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığı, Nur Fettahoğlu, Erkan Avcı ve Buse Varol’un seyirciyle bu hafta ilk kez buluşacak.

Payitaht Abdülhamid’in yeni bölümünde neler olacak?

Sarayda, Murad’ın ve Hüseyin Paşa’nın idamlarının kasveti yaşanırken, Payitaht’ın başına da yeni ve büyük bir bela sarılmıştır. Abdülhamid bu belayla baş edebilmek için kendine has bir adalet anlayışı taşıyan sıra dışı birini, Fehim Paşa’yı (Erkan Avcı) görevlendirir.
Seniha Sultan, Bidar Sultan’ın kardeş acısını bahane ederek haremin idaresini ister. Bu yeni durum iki kadının arasını yine açacaktır.

Abhazya Prensi’nin kızları Prenses Efsun (Nur Fettahoğlu) ve kız kardeşi Pakize’nin (Buse Varol) Saraya gelişleriyle, Saraydaki dengeler büsbütün değişecektir.

Mahmud Paşa, Saraydaki diğer paşalarla sadrazamlık mevki için rekabete girer. Parvus, Bulgar topraklarında büyük bir isyanın hazırlıklarını yaparken, Abdülhamid en yakınından gelen yeni bir ihanetle sarsılacaktır!

Payitaht Abdülhamid 40. bölüm 2 Mart Cuma akşamı 20.00’de TRT1’de!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.