Pazarcı Ali De Boksörmüş!

823

Kuzey Güney dizisinin Ali’si Rıza Kocaoğlu dün Mesut Yar’ın programına konuk oldu. Rıza Kocaoğlu, program öncesi Star Tv Süper Starlife ekibine çok özel açıklamalarda bulundu. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm sinema filminde yer alan başarılı oyuncu son günlerde yaşanan acı olaylardan dolayı üzgün olduğunu söyledi.

“BU TOPRAK HEPİMİZİN”

Rıza Kocaoğlu, ”Zor günler yaşıyoruz. Önce gençler öldü sonra deprem oldu ama ardından umut veren bir dayanışma gördük. Bu toprak hepimizin . O ne isterse öyle oluyor. ‘Aynı battaniyeyle ısının’ dedi. Biz de battaniyelerimizi paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterdik. Bu gelecek için umut veriyor” dedi.

FİLME TEPKİLER ÇOK İYİ!

Kuzey Güney’deki performansıyla büyük beğeni toplayan Kocaoğlu, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi ile izleyici karşısına çıkacak. Filmde yer almaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirten Rıza Kocaoğlu, tepkilerin çok iyi olduğunu söyledi.

BEHZAT Ç.’YE KONUK OYUNCU OLARAK GİRECEK Mİ?

Başarılı oyuncu, filmiyle ilgili olarak “Behzat Ç. çok iyi bir takım. Oraya gitmek keyifliydi bir yandan da insan çekiniyor. Gerçekten çok iyiler. Umarım aralarında sırıtmamışımdır” dedi. Yakışıklı oyuncu Behzat Ç. ekibiyle önceden tanıştığını ve setlerine gittiğini söyledi. Behzat Ç.’nin dizisine dâhil olmayacağını belirten Rıza Kocaoğlu, ‘diziye konuk oyuncu olarak girecek misiniz’ sorusuna “Bilmiyorum şimdilik bir gelişme yok. Filmin gidişatına göre belli olur “diyerek yanıt verdi.

BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİL!

Dizisi Kuzey Güney’in başarısı sorulan Rıza Kocaoğlu, çok iyi bir ekip olunca başarının tesadüf olmadığını söyledi. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kuzey’in boks yaptığı sahneler çok konuşulmuştu. Kocaoğlu, diziden önce kendisinin de boks geçmişi olduğunu açıkladı. Fit vücuduyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu düzenli bir şekilde spor yaptığını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.