Yerli Netflix Puhutv’den Yeni Dizi: Şahsiyet

7989

Yeni dizi Şahsiyet izle yenleri hayran bıraktırıyor!

İnternet hayatına televizyonda yayınlanan dizilerin tekrarını yayınlayarak başlayan puhutv, Azra Kohen’in aynı adlı kitabından uyarlanan Fi dizisiyle özel dizi yapımına başlayarak yerli Netflix olma yolunda önemli adımlar attı. 17 Mart’ta başrollerini Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin paylaştığı Şahsiyet dizisiyle bu adımları hızlandırdığını söyleyebiliriz.

Şahsiyet nasıl bir dizi? Şahsiyet oyuncuları kimler?

Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ı gördüğümüz Ay Yapım imzalı bu diziyi gelin daha yakından tanıyalım.

Emekli bir adliye memuru Agah Beyoğlu:

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul’un Beyoğlu semtinde yaşayan Agah Bey, Beyoğlu’nun bu kalabalık ve hareketli yaşam tarzına ayak uyduramayıp yalnız bir yaşam sürmeye çalışmaktadır. “Benim soyadım Beyoğlu. Bunlar gitsin.” diyerek kalabalığa karşı direnmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Kedisi Münir’in ölümüyle Alzheimer başlangıcı olduğunu öğrenen Agah beyin, hayatı alt üst olur. “Yaşıyorsun ama yoksun. İnsan nasıl dayanır buna?” Şahsiyetinin ne olacağı konusunda derin düşüncelere dalan Agah bey, oldukça duygusal bir karakterdir.

 

 

 

 

 

 

 

Kedisinin mezar taşına “Canım kedim” yazacak kadar hassas bir adam. Karısı yıllar önce vefat eden Agah beyin, yurt dışında yaşayan bir kızı ve torunu vardır.

Agah Beyoğlu’nun kızı Zuhal:

Zuhal rolünde Şebnem Bozoklu’yu izleyeceğiz.

 

 

 

 

Zuhal, yıllar önce yatılı okulda okuduğu için ailesiyle arasındaki bağ sağlam değildir. Kocasıyla yaşadığı problemler nedeniyle boşanma aşamasına gelmiştir. “Deva” adında 16 yaşında bir oğlu vardır.

Nevra Elmas:

150 kişilik cinayet büro amirliğinde tek kadın polis. Görevi oldukça zor, görevinin yanı sıra cinsiyetçi söylemlerle de baş etmeye çalışan güçlü bir kadın. Babasının polis olması nedeniyle torpille işe girdiği konuşulsa da Başkomiser Tolga Yazgan, kendisindeki deli kumaşını görerek onu cinayet büro ekibine dahil etmiştir. Baskılar yüzünden istifa etmek üzere olan genç kadının hayatı Agah Beyoğlu’nun aldığı yeni kararla değişecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Dizide Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin yanı sıra Hümeyra, Şenay Gürler, Müjde Ar, Necip Memili, İbrahim Selim ve Metin Akdülger gibi isimleri izleyeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

İlk 3 bölümü izleyiciyle buluşan bu diziyi puhutv üzerinden izleyebilirsiniz. İzledikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.