Rating Savaşının Galibi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”

971

 

 

SBT Analiz'in ölçümlerine göre Kanal D'nin dizisi "Fatmagül'ün Suçu Ne?", tüm kişilerde geçen haftaya göre yarım rating, AB'de ise bir rating daha az almasına rağmen iki kategoride de birinci oldu. Dizi, tüm kişilerde en yakın rakibine üç, AB'de ise iki rating fark attı.

TNT'nin dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" ise iki kategoride de gecenin ikincisi oldu. Geçen hafta AB'de ikinciliği Beşiktaş'ın Avrupa Ligi karşılaşmasına kaptıran dizi bu hafta bir buçuk rating daha fazla alarak ikinciliği elde etti.

Show TV'de yayınlanan "Suskunlar" da bu haftanın yükselen dizilerinden biri oldu. Geçen haftaya göre tüm kişilerde yarım rating daha fazla alan Suskunlar sıralamada üç basamak yükselerek beşinci oldu. "Suskunlar "AB'de ise yaklaşık bir rating daha fazla alarak   sıralamada bir basamak yükseldi ve üçüncü oldu.

ATV'nin yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster tüm kişilerde altıncı olurken, AB'de ise beşinciliği elde etti. Kim Milyoner Olmak İster her iki kategoride de geçen haftaya göre yaklaşık iki rating daha fazla aldı. 

Star TV'nin dizisi "Kalbim 4 Mevsim" ise her iki kategoride de sadece bir rating alarak, tüm kişilerde altmış dördüncü, AB'de de seksen dokuzuncu olabildi. 

 

22 Mart Perşembe Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.