Salının Galibi ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’

252

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, tüm kişilerde en yakın rakibine sekiz, AB grubunda da dokuz rating fark atarak birinciliği elde etti.

Show TV’nin gençlik dizisi “Pis Yedili” geçen haftaya tüm kişilerde göre bir sıra gerileyerek üçüncü olurken, AB’de ise bir rating daha fazla aldı ve sıralamada üç basamak yükselerek beşinciliği elde etti.

TRT 1’in komedi dizisi “Seksenler” ise geçen hafta olduğu gibi tüm kişilerde ikinci oldu. “Seksenler” AB’de ise geçen haftaya göre yarım rating daha fazla almasına rağmen iki sıra gerileyerek sekizinci oldu.

Dünü her iki kategoride de dördüncü tamamlayan “Kazanmak İçin Bir Dakika”, geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerilerken, AB’de ise bir sıra yükseldi.

ATV’nin dizisi “Uçurum” ise her iki izleyici grubunda da düşüş yaşadı. “Uçurum”, tüm kişilerde yaklaşık bir rating daha az aldı ve sıralamada beş basamak gerileyerek onuncu oldu. “Uçurum” AB’de de iki ratinglik bir kayıp yaşadı ve sıralamada iki basamak gerileyerek altıncılığı elde etti.

Star TV’nin akşamüstü yayınladığı günlük dizisi “Beni Affet”, geçen hafta olduğu gibi kanalın tüm kişilerdeki en fazla izlenen yapımı olarak dokuzunculuğu elde etti. “Beni Affet” AB’de ise yirmi üçüncü olabildi.

Star TV’nin AB grubunda en çok izlenen yapımı ise, dün gece 10 share alarak on üçüncü olan “Büyük Risk” oldu. Usta oyuncu Selçuk Yöntem’in sunduğu program tüm kişilerde ise sekiz share’de kaldı ve yirmi altıncı olabildi. 

8 Mayıs Salı Rating Tablosu için tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.