Salının Galibi ”Öyle Bir Geçer Zaman Ki”

364

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, geçen haftaya göre izlenme oranında düşüş yaşasa da açık ara farkla birinci oldu. Tüm kişilerde geçen haftaya göre bir rating daha az alan  dizi AB’de ise bir buçuk ratinglik bir düşüş yaşadı.

Dün gece tüm kişilerde ikinciliği ise Show TV’nin dizisi “Pis Yedili” elde etti. Tüm kişilerde 7,41 rating alan “Pis Yedili” AB’de ise 5,54 ratingle altıncı oldu. “Pis Yedili” de geçen haftaya göre iki kategoride de yarım puanlık rating kaybı yaşadı.

TRT’nin komedi dizisi “Seksenler” AB’de bir puanlık rating kaybı yaşadı ama sıralamada bir basamak yükselerek üçüncü oldu. “Seksenler” tüm kişilerde ise 4 ratingle on sekizinci oldu.

ATV’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating daha az alarak sıralamada iki basamak gerileyerek onuncu oldu. “Kim Milyoner Olmak İster”, AB’de ise iki ratinglik bir düşüş yaşadı ve sıralamada iki basamak gerileyerek beşinci oldu.

ATV’nin dizisi “Uçurum” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir buçuk, AB’de ise bir ratinglik düşüş yaşadı. Tüm kişilerde beş sıra gerileyerek yirmi üçüncü olan “Uçurum”, AB’de ise yedi basamak gerileyerek yirmi birinci oldu. 

 

13 Mart Salı Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.