‘Şampiyon’ filmi bir ilke imza attı

905

Şampiyon filmi bir ilke imza attı…

Efsane yarış atı Bold Pilot ve onun bir araya getirdiği jokeyi Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın gerçek hikayesini beyaz perdeye taşıyan “Şampiyon” bir ilke imza attı. 3.500’ü aşkın seyirci, filmi vizyona girmeden bir hafta önce oyuncularla birlikte izledi.

Maslak TİM Show Center’da önceki akşam düzenlenen 17.00 ve 21.00’de iki ayrı seansta gerçekleştirilen ön gösterime ilgi büyüktü. Türkiye’de ilk kez bu kadar büyük çapta gerçekleştirilen ön gösterimin sonunda sahneye çıkan oyuncular dakikalarca ayakta alkışlandı. “Şampiyon” filminin oyuncuları ve ekibi de filmi ilk kez ön gösterime katılan seyircilerle birlikte izledi. Filmin sonunda salondaki seyirciler gözyaşlarını tutamazlarken sahneye çıkan oyuncular da duygusal anlar yaşadı. Heyecandan konuşmakta zorlanan başrol oyuncuları Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan ön gösterime gelen seyircilere teşekkür ettiler.

Sonrasında fuaye alanında filmin afişini imzalayan oyuncular, “Şampiyon”u izlemeye gelen seyircilerle bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi. Filmdeki “Şşş Bold Pilot geliyor!” repliğini film severlerle hep bir ağızdan söyleyen oyuncular sosyal medya için toplu selfie pozu da verdiler.

Ay Yapım ve Med Yapım imzalı başrollerini; Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın paylaştığı “Şampiyon”un yönetmen koltuğunda, senaryosuna da Serkan Yörük ile birlikte imza atan Ahmet Katıksız oturuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün destek verdiği “Şampiyon” filminin basın sponsorluğunu Kral FM üstleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.