Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme!

430

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz yıl final yapan Seksenler dizisinin yapımcılığını üstlenen Birol Güven, dizinin ekranlara geri döneceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 1

Kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, Ceyhun Fersoy ve Özlem Türkad gibi isimlerin bulunduğu Seksenler dizisinin sevenlerini heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Yapımcı Birol Güven, dizinin yeni sezon senaryosunu yazdıklarını duyurdu.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 2

6 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında seksenli yılların aile ilişkilerini ve sıcaklığını dizisinde konu edinen Birol Güven, ‘Yazmaya başladık” diyerek dizinin 7. sezondan itibaren devam edeceğini duyurdu.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 3

Yeni isimlerle görüşülüyor: 228. bölümüyle ekrana vedan eden Seksenler dizisinin Ekim ayında ekranda olması beklenirken, dizi oyuncuları için hem eski isimlerle görüşüldüğünü hem de yeni isimlerle anlaşıldığı öğrenildi.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 4

Hangi kanalda yayınlanacak ?

Ancak dizinin 7. sezonundan itibaren hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı. 6 sezon boyunca TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizinin, yeni sezonda da aynı kanalda yayınlanması tahmin ediliyor.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 5

Seksenler dizisinin konusu:

1980’li yıllara komik bir bakış… Türkiye’nin 32 yıllık geçmişinin ve değişiminin hikayesi… Klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sit-com’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediği gözler önüne seriliyor.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 6

Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olarak gösteriliyor.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 7

Ayrıca Seksenler dizisi, o yılları yaşamış olanlar kadar yaşamamış olan gençlerin ve çocukların da ilgisini çekmişti.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 8

Peki Seksenler final bölümünde ne olmuştu ?

Seksenler’in en büyük aşıkları, Çınaraltı Mahallesi’nde düzenlenen toplu nikah töreninde evlendi. Butik Ali yıllardır aşık olduğu Dilek’e kavuşurken, uzun zamandır nişanlı olan ve evlenmeyi dört gözle bekleyen Elvan ve Şahin de bu toplu nikah töreninde muradına erdi.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 9

Öte yandan Nazlı sonunda Niyazi’nin evlenme teklifini kabul ederek, Niyazi’ye büyük bir mutluluk yaşatır.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 10

Çağatay ve Funda ise ailelerini tanıştırarak evlilik yolundaki ilk adımlarını atarlar. Gülden ve Ahmet’in ikinci çocuklarının cinsiyeti aileler arasında tatlı bir tartışmaya sebep olur.

Seksenler dizisi hakkında flaş gelişme! - Sayfa 11

Butik Ali yeni giriştiği su işinde çok başarılı olur, bu haber başta Dilek olmak üzere herkesi çok mutlu eder. Kasap Bahtiyar ve kardeşi Sinan memleketleri Adana’ya dönmeye karar verirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.