Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları Kimdir

4092

atv ekranlarında yer alan, seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncuları kimdir?

1.İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara’lı olan oyuncu uzun yıllar Almanya’da kalmıştır.

İrem Helvacıoğlu, oyunculuğa ve tiyatroya olan ilgisi sayesinde Türkiye’ye dönüşünün ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde konservatuvar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamlamasının ardından oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Buradaki performansından dolayı oldukça beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu, 2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. İrem Helvacıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de Nefes karakterini canlandırıyor.

 2.Ulaş Tuna Astepe

Ulaş Tuna Astepe 1988 senesinde Kocaeli’de dünyaya geldi. Uzun boyuyla dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna Astepe 1.89 boyunda. Özellikle Karadayı dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile tanınan oyuncu son olarak Shoe Tv ekranlarından yayınlanmış olan Rüya dizisinde büyük beğeni aldı. İstanbul Erkek Lisesi (IEL) mezun olan Astepe üniversite hayatını Mimar Sinan’da tamamladı. Güzel sanatlar bölümünü okuyan Ulaş Tuna Astepe  uzun süredir ekranlara vermişti. Ulaş Tuna Astepe Sen Anlat Karadeniz ile  yeniden geri dönüyor.

3.Mehmet Ali Nuroğlu

Mehmet Ali Nuroğlu, 7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası subay olduğu için tayinlerle, kızkardeşi ve annesiyle Patnos, Kıbrıs, İstanbul, Tekirdağ, Ankara gibi yerlerde yaşamış.
(ODTÜ) Orta Doğu Teknik Üniversitesi felsefe bölümünde 3 yıl birinci sınıfı okuduktan sonra, lise yıllarında okul kulüplerinde başladığı tiyatro oyunculuğunu meslek edinmeye karar verdiği için ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girdi.
Devlet Tiyatrolarında görev aldı. Hatta bir ara Semih Sergen’in asistanlığı yaptı. Konservatuvarın üçüncü sınıfında da TRT’deki “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” dizisinde minik bir rol aldı. Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı diziden teklif alınca İstanbul’a geldi.

4.Öykü Gürman

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Öykü ve Berk ikiz kardeştirler. Farklı müzik tarzları ile dikkat çeken Öykü Berk, Youtube video sitesine yüklemiş oldukları Evlerinin Önü Boyalı Direk ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmışlardır. Öykü Berk Gürman kardeşler aslen Trabzon Of’ludurlar. 2018 yılında Sen Anlat Karadeniz dizisinin jenerik müziğini seslendirmiş ve hem dizi severlerden hemde müzik severlerden tam not almıştır. 2015 yılında usta sanatçı Yavuz Bingöl ile evlenmiş bir sene sonra 2016’da boşanmıştır.

5.Sinan Tuzcu

Türk dizi ve sinema oyuncusu Sinan Tuzcu, 10 Temmuz 1977 yılında doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalı mezunu olan Sinan Tuzcu, okul sonrası Londra’da Arcola Theatre bünyesinde çalıştı. Televizyonda Ihlamurlar Altında (2006) dizisi ile tanındı. Aynı yıl Engin Cezzar – Gülriz Sururi Tiyatrosunda Ayşe Opereti adlı oyunda oynadı (2006). 9 Temmuz 2006’da evlendiği Dolunay Soysert ile bu oyunda başrolü paylaştı. Son çalışmalarını Duru Tiyatro bünyesinde, Emre Kınay yönetiminde yapmıştır.

 

6.Gözde Kansu

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanan güzel oyuncu burada kendini daha da geliştirdikten sonra oyunculuk kariyerine profesyonel anlamda başlamıştır. Oyunculuk kariyerine televizyonlardan aldığı dizi teklifleri ile başlayan güzel oyuncu 15 yaşındayken ilk dizisi olan Çiçek Taksi adlı dizide dönemin usta oyuncularıyla birlikte rol almıştır. Bu dönemden sonra da Al Yazmalım, Hanımın Çiftliği, Dudaktan Kalbe, Cemile, Neşeli Hayat gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu, sinema filmlerinde de rol almıştır.

Sen Anlat Karadeniz 4.bölüm fragmanı için tıklayın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.