Sen Anlat Karadeniz sezon finali ilk fragman için tıklayınız!

Sen Anlat Karadeniz sezon finali ikinci fragman geldi. Nefes ayrılmak istemediği için Tahir’i kendine bağlamanın ve başka bir yolunu arıyor. “Gerçekten karın olmak istiyorum” diyen Nefes, Tahir’le kalabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz sezon finali yapıyor 13 Haziran günü. Tahir, Nefes ve Yiğit’in kaçacağını öğrenen Vedat deliye dönüyor. Tahir’in tutuklanma ihtimalini öğrenen Nefes istemeyerek de olsa Rusya’ya kaçmayı kabul ediyor.

sen anlat karadeniz sezon finali

Bol aksiyonlu ve heyecanlı bir Sen Anlat Karadeniz sezon finali bizi bekliyor. Vedat gerçekten gemileri yakmaya karar verip Yiğit, Nefes ve Tahir’i durdurmak için hain bir planı devreye sokuyor.

Şimdi nefeslerini tutan izleyiciler, Nefes ve Tahir’in Vedat’tan kurtulup kurtulamayacağını büyük bir merakla bekliyor.

sen anlat karadeniz sezon finali

Geminin bulunup bulunamacağı şuanda meçhul iken Tahir’in son saniyede “Vedat burada demesi” dizinin finalinde bol aksiyon ve heyecan vaadediyor.

Önceki Bölümde Ne olmuştu?

Sen Anlat Kardeniz Sezon finali bölümünü izlemeden önce geçen hafta ne olduğuna bir bakalım:

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat’a vermiştir. Vedat’ın da Nefes’i ihbar etmesi an meselesidir artık.

sen anlat karadeniz sezon finali

Tahir’in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz’den gitmek… Tahir’in deli hamlesi, Kaleli Konağı’na kor gibi düşmüştür. Tahir’in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir’e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat’tan başkası değildir.

Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar’la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat’ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz’den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.