Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

346

Ekranların en fazla izlenen dizilerinden olan Sen Çal Kapımı, bu akşam 11. son bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde, Eda ile Serkan’ın arasındaki anlaşma biterken, Eda Serkan’dan uzaklaşmak için burs kazandığı İtalya’ya doğru yola çıkmaya karar verdi. Eda’nın İtalya’ya gittiğini öğrenen Serkan ise ona yetişti ve aşkını itiraf etti. İşte Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm fragmanı ve 11. son bölümde yaşananlar…

SEN ÇAL KAPIMI 11. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selin, Serkan’a “Seninle olabilmem için en ufak bir umut varsa Ferit’i terk ederim” der ve Eda duyar. Eda, Serkan’ın evet diyeceğine emindir. Serkan ise Eda’nın onu istemediğinden. Eda, Serkan’dan bir an önce uzaklaşmaya, hayatını yeniden kurmaya karar verir. Burs başvurularına yeniden başlar.

Bu arada Ayfer, Serkan ve Eda arasındaki sözleşmeli nişanlılığı öğrenir. Eda’nın Serkan’a aşık olduğunun da farkındadır. Çiçekçide durumlar iyi gitmemektedir, Ayfer borçlarını ödeyememektedir.

Eda’nın Serkan’dan uzaklaşması için son çare annesini arar. Bir süre sonra Eda’ya İtalya bursu aldığına dair bir telefon gelir. Eda, Serkan’a haber vermeden yola çıkar. Serkan ise mantığıyla kalbi arasında kalmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.