Sevişme Sahneleriyle De Konuşulacak!

885

Fenomen dizi "Behzat Ç."nin merakla beklanan film versiyonu "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm", dün 13+ yaş sınırı ve 245 kopya ile seyirciyle buluştu.

Serdar Akar imzalı Adam Film yapımı filmdeki performansıyla Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"nün sahibi olan Erdal Beşikçioğlu'nun filmde savcıyı canlandıran Canan Ergüder ile sevişme sahnesi de filmin ilgi çeken görüntüleri arasında… Dizide gibi filmde de tutkulu ve arızalı bir ilişki yaşayan çift, yatakta da gergin anlar yaşıyor. Savcı Esra'nın iç çamaşırını çıkaran ancak daha sonra sinirlenen Behzat Ç.'yi her zaman olduğu gibi savcı beraber olmaya ikna ediyor.

Filmin galasında aynı zamanda Red Kit karakterini canlandıran Tardu Flordun, sevgilisinin Beşikçioğlu ile sevişme sahneleriyle ilgili soru üzerine fena halde öfkelenmiş ve "Bana böyle sorular sormayın" diyerek röportajı yarıda bırakmıştı. Canan Ergüder ise Behzat Ç. ile Savcı Esra'nın sevişme sahnelerinin çok estetik olduğunu, Beşikçioğlu ile herkesin işini yaptığını söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.