Şevval Sam’ın İlginç Aşk Hikayesi

8383

Ekranlara başarılı bir şekilde Yasak Elma adlı diziyle dönüş yapan Şevval Sam yıllara adeta meydan okuyan güzelliğiyle ekranları süslüyor.

Şevval, Sam Süper Baba dizisiyle hayatımıza giriş yaparken Gülbeyaz adlı Karadeniz dizisiyle şöhreti tamamen yakaladı. Leman Sam’ın kızı olmasından mı bilinmez ama Şevval Sam’ın çok güzel bir sesi var. Şevval Sam’ın güzel sesini ilk olarak Gülbeyaz adlı dizide duyduk sonrasında da solo çalışmalar yaptı.Kısacası Şevval Sam hem göze hem de kulağa hitap eden bir sanatçı. Onu sıklıkla aşk hikayelerinin başkahramanı olarak görmeye alıştık. Peki onun da en az oynadığı roller kadar güzel bir aşk hikayesi olduğunu söylesek ne derdiniz?

Her şey “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” Sorusuyla Başladı

Şevval Sam’ın başarısı, girişkenliği orta okul yıllarına dayanıyor. Orta okul gazetesi için gittiği röportajda o zamanların gözde oyuncusu Beşiktaşlı Metin Tekin ile röportaj yapmaya gider. Bu arada belirtmek gerekirse Şevval Sam da koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Güzel oyuncu, Metin Tekin’i tabir-i caizse soru bombardımanına tutar. Soruların arasında da “Evlenmeyi düşünüyor musunuz” diye bir sorusu mevcuttur. Tekin, “Düşünmüyorum” diye cevap verir. Şevval Sam daha sonrasında ise bununla da yetinmeyip Metin Tekin’e yemeğe çıkma teklifi eder. Metin Tekin, daha o sıralar orta okul çağında olan Şevval Sam’a “büyüyünce çıkarız” diye cevap verir. Metin Tekin ve Şevval Sam’ın aralarındaki ilk diyalog bu şekilde olur.


Seneler geçer ve Şevval Sam büyür. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik bölümüne girer. Bu sırada Metin Tekin ile hayat onların yollarını bir kez daha kesiştirir. Flört etmeye başlarlar. Bir süre sonra iş ciddi bir hale gelir fakat okulu o kadar aksatmıştır ki bu da onun okuldan atılmasına sebebiyet verir. Şevval Sam, 19 yaşında Metin Tekin ise 28 yaşındayken evlenirler. Metin Tekin ile çok mutlu günler geçirdiğini belirten Şevval Sam’ın evliliğinin dördüncü yılında bir de Tarık Emir adında oğlu olur. Fakat her zaman her şey iyi gitmez ve Şevval Sam 1999 yılında boşanırlar. Yıllar geçse de boşanmış olmalarına rağmen en önemli kavram sevgi ve saygı çerçevesinde dostluklarını devam ettirmeyi başarırlar. Eski eşinin ne kadar iyi bir insan olduğunu her zaman dile getiren Şevval Sam, yıllar boyunca sürmüş ilişkisi ve yaptığı cesur hareketlerle bir kez daha gönüllerimizi fethetmeyi başarıyor.

1 Yorum

  1. […] Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer. Diğer yandan, Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır. Yasak Elma bu akşam 20.00’de Fox‘da! Peki, Yasak Elma’nın başarılı oyuncusu Şevval Sam’ın ilginç aşk hikayesini biliyor musunuz? […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.