Sinem Kobal’ın “Romantik Komedi 2”deki Performansı Nasıl?

381

 

 
 
 
Erol Özlevi’nin yönettiği, Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Nurseli İdiz, Cemal Hünal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Öykü Çelik, Gürgen Öz, Özge Ulusoy ve Gökçe Özyol’un başrollerini paylaştığı “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filminin basın gösterimine dün yapıldı. Gösterime katılan eleştirmenler, Kobal’ın oyunculuğu konusunda fikir ayrılığı yaşadı.
Serdar Akbıyık:
 
Sinem Kobal’ın oyunculuğu sırıtmış! Bir filmin hedefinin ne olduğu çok önemli… İzleyici bu filme ne istediğini bilerek gelecek, aradığı romantik komediyi de bulacak.
O anlamda başarılıdır, hedefini tutturmuştur. Özellikle Gürgen Öz’ün olduğu her sahneden keyif aldım. Sedef Avcı ve Öykü Çelik de belli bir çizgiyi tutturmuş. Ama Sinem Kobal’a bence fazla yüklenilmiş, uzun sahneler konmuş ve oyunculuğu sırıtmış.
 
Ömür Gedik:
 
Karakteri güzel canlandırmış Film hedef kitlesine gayet uygun. Amerikanvari bir yapım da diyebilirim. Ben Sinem Kobal’ı çok beğendim. Bütün oyuncular iyi ama onun ille de evlilik diye tutturan şaşkın kız rolünü ço klişe olmasına rağmen beğendim, gayet güzel canlandırmış.
Gişe olarak ilk filmin yakaladığı başarıyı yakalar diye düşünüyorum.
Alper Turgut:
 
Büyük oyunculuk performansı beklemiyoruz Eğlenceli, keyifli, amacına hizmet eden bir film olmuş. Hikaye iyi başlamasa da devamında toparladı.
Çok büyük oyunculuk performansı falan beklemiyoruz tabii. Büyük senaryo zekası da yok. Çiftler gitsin eğlensin diye yapılmış bir film. Ve bu tür filmlere ihtiyaç var. Ama ilk filmi daha çok beğenmiştim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.