Siyah Beyaz Aşk 24. bölüm bu akşam neler olacak?

Aslı ile Ferhat’ın yüzleşmesinde, gizli gerçek ortaya çıkıyor! Siyah Beyaz Aşk 24. bölüm bu akşam neler olacak?

Ferhat ile karşı karşıya gelen Aslı, bebeğini aldırmadığını itiraf eder. Bu itirafın neticesinde Aslı, Ferhat’tan ayrılmak istemediğini dile getirir. Ferhat, Aslı’nın attığı adıma karşılık verir ve ikili aralarında ördükleri duvarı yıkarlar. Ferhat, baba olmaya hazır olup olmadığını sorgulamaya başlar.

Öte yandan Namık Emirhan, başlarının giderek belaya girdiğini farkındadır. Aslı ile Ferhat, aralarındaki buzları erittikten sonra korkunç bir olayla burun buruna gelirler. Gözleri önünde Yiğit vurulur ve Yiğit için ölüm kalım savaşı başlar.

Siyah Beyaz Aşk 24. Bölüm Özeti

Ferhat’ı kaybetmek istemeyen Aslı, bebeğini aldırmadığını itiraf ediyor!

Ferhat’ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak? Namık’ın değişen tavırlarına dayanamayan İdil, kapalı kapılar ardında intikam peşinde. İdil’in sabrını taşıran son damla ne olacak? Cüneyt ile yaptığı işbirliğinin sonu nereye varacak? Baba olacağını öğrenen Ferhat yaşadığı dünyanın buna uygun olmadığını düşünürken, Yiğit onun yanında. Bebeğinin kalp atışını duyan Ferhat karanlık dünyasından çıkmak isterken Yiğit, Ferhat yüzünden karanlığa mı gömülecek? Ailesinden geriye kalan tek kişi olduğu için Aslı, Jülide’ye dört elle sarılmışken, Jülide’nin karanlık yüzü yavaşça ortaya çıkıyor. Yıllar öncesinden Namık’la Jülide’yi buluşturan kirli geçmişte neler saklı?

Siyah Beyaz Aşk, 24. bölümüyle bu akşam 20:00’de Kanal D ekranlarında!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Altan Dönmez

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit Koper

Siyah Beyaz Aşk 24. bölüm fotoğrafları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.