Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman yayında!

Ferhat için Namık Emirhan ile yüzleşme zamanı geliyor; gizli gerçekler bir bir ortaya çıkıyor! Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman yayında!

Ferhat, babasının ölümü üzerindeki sis perdesini kaldırmakta kararlıdır. Dayısı sandığı Namık Emirhan’ın babası olduğunu bilmeyen Ferhat, onunla hesaplaşma noktasına gelir. Ferhat, eski defterleri bir kez daha açacaktır.

Aslı’nın, Ferhat ile Vildan’ın çocuğu olduğunu öğrenmesi ikili için yol ayrımına sebep olmuştu. Ferhat, Aslı’dan kolay kolay vazgeçmek istemez. Aslı’nın, düğü vesilesiyle Ferhat ile bir araya gelmesi sürpriz bir gelişmeyle sonuçlanır. Aslı, bebeğinin erkek olduğunu haber verir ve Ferhat önemli bir karar alma aşamasına gelir.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D‘de!

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Yapım : D Yapım Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy Yönetmen : Orkun Çatak Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal Senaryo : Duygu Nişancı, Pelin Taran Cura, Banu Tekcan

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen Görüntü Yönetmeni : A. Münür Gürsoy Sanat Yönetmeni : Murat Güney Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm), Selin Köseoğlu (Julide) ve Kadriye Kenter (Handan)

Tüm Siyah Beyaz Aşk içerikleri için tıkla!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.