Son Dönemlerin En Popüler Oyuncularından: 10 Maddede Alp Navruz

Fazilet Hanım ve Kızları, Sinan Egemen ile iyiden iyiye kendini gösteren ve gelecek projelere göz kırpan Alp Navruz bu hafta yepyeni bir dizi projesi ile televizyon macerasına devam ediyor. Alina Boz ile başrolleri paylaştıkları Elimi Bırakma dizisine de damga vuracağından eminiz. Hazır Navruz yeni bir diziye başlamışken biz de onu 10 maddede anlatalım istedik ? İşte Alp Navruz:

1Ustalardan dersler:

Oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başlayan, sonrasında Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden ders almış.

2Kapağı güzel içi boş bir kitap olmak istemem!

“Ben yakışıklıyım” diye bir iş kabul etmemiş. “Acaba aldığım eğitim yeterli mi?” düşüncesinde olmuş hep. Kariyer anlamında görsellikten ziyade kendini doldurmaya çalışan birisi Alp Navruz.

33 kardeşler:

Bir kız, bir erkek kardeşi var. Evin abisi  ve biraz da otoriter ve kıskanç bir abi olarak tanımlıyor kendisini.

4Sportif:

Yüzme ve fitness yapıyor. Savunma dersleri, okçuluk eğitimleri de almış.

5Önce/Sonra:

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce utangaç ve mesafeli birisiymiş. Fakat oyunculukla birlikte bu yönlerini törpüleyebildiğini fark etmiş.

6Şener Şen:

Karşılıklı rol almak istediği oyuncu Şener Şen. Onu hayranlıkla izliyormuş.

7Kadınlar konusu:

“Kadınlar tarafından beğenilmek, güzel yorumlar almak her erkeğin hoşuna gider. Zaman ve mekan da önemli tabii; ilginin nerede, ne zaman olduğu da biraz etkiliyor. Ünlü olmadan önce de snob bir karakterdim. Bir kadını beğensem de konuşmadan ve biraz tanımadan flört etmem. Sohbet etmek ve karşıdaki kişinin yaklaşım tarzı da benim için önemli. Tanıyıp tanımamak istediğime öyle karar veriyorum.”

8Projeleri:

Film kariyerine Ceberrut adlı bir korku filmi ile başlayan Navruz, daha sonra Arkadaşlar iyidir dizi ile televizyon dünyasına geçti.

9Fazilet Hanım ve Kızları:

Son dizi projesinde başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Tolga Güleç, Alp Navruz ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırıyor.

10En sevdiği filmler ise:

Pulp Fiction, Dead Poets Society ve Inception. 🙂

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.