Söz’ün 49. bölüm fragmanı yayınlandı!

Heyecanla izlenen dizi Söz 49. bölümü fragmanı yayınladı. Torpido fırlatıldıktan sonra Bahar, Su, Nazlı ve Güler ölümle burun buruna gelmişti, şimdi Tim’in onları kurtarmak için sadece birkaç saati var. Tim onları kurtaramazsa geminin imha edilmesi gerekecek ve bu onların sonu olacak.

Şehirlerdeki terör eylemleri yapılanması artık sadece Derman’ın kontrolünde olduğu için, Eylem, Avcı ve Aşık Ataşe’den edindikleri bilgiyle harekete geçiyor, Tim’in kalanı da Erdem’in önderliğinde ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye operasyon yapıyor. Milyonlarca vatandaşımızın hayatı da Bahar, Su, Nazlı ve Güler’in hayatı da Tim’in başarısına bağlı.

Yayın Günü: 4 Haziran Pazartesi
Yayın Saati: 20.00/ Star Tv

 

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi, ‘Söz’ her Pazartesi Star TV ekranlarında! Türkiye’de ilk defa Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen bir dizi ‘SÖZ’. Bir “Özel Kuvvet Timi’nin” hikayesini konu alıyor. Ön hazırlıkları 1 yıl süren bir dizi. ‘SÖZ’de kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırıyor. Vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat canlandırıyor.

Yönetmen – Yağız Alp Akaydın Yapımcı – Timur Savcı & Burak Sağyaşar Uygulayıcı Yapımcı – Fatmanur Sevinç Senaryo – Ethem Özışık Drama Direktörü – İlkay Doğan Müzik – Atakan Ilgazdağ Sanat Yönetmeni – Erol Taştan Görüntü Yönetmeni – Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, Ece Okay, İlayda Ildır,Yağmur Ün,Timur Acar.

  Söz 29. bölüm 2. fragman

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.