Söz Sezon Finali Fragmanı: Bahar ve Yavuz Ölüyor Mu? 😥

Türkiye’nin en yüksek bütçeli asker dizisi Söz bugün Star Tv’de 20.00’de!

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Söz sezon finali yapıyor. Bahar’ın Yavuz’un kollarında yaralı halde kalmasıyla geçtiğimiz haftayı dorukta bırakan Söz reytinglerde de müthiş bir ivme yakalamıştı.

söz sezon finali

İki fragmanı yayınlanan Söz dizisinin sezon finali hem çok heyecanlı hem de hayranları için üzücü olacak gibi gözüküyor.

söz sezon finali

İkinci fragmanda Bahar ile Yavuz’un cenazelerinin kaldırılması ikisinin Bahar’ın ameliyatta Yavuz’un ise Bahar’ın ölümü üzerine bir kavgaya girişmesi sonucu öldüğünü düşündürdü.

söz sezon finali

Fakat ölüm anlarının gösterilmemesi hala dizinin harika çiftinin hala ölmediği anlamına da gelebilir.

söz sezon finali

Tabi hastanenin tuvaletinde ağlayan Yavuz ve kaldırılan cenazeleri referans alırsak öldüklerine dair şüphelerimiz artıyor.

Geçen hafta neler olmuştu?

Söz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 49. bölümünde, torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler’i kurtarmak için Tim’in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır.

Artık sadece Derman’ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe’den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim’in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar. Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler’in hayatı Tim’in başarılı olmasına bağlıdır.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Söz 33. bölüm fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.