”Sultan” İyi Başladı

346

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’de yayınlanan “Survivor” geçen haftaya göre tüm kişilerde, AB’de de iki buçuk ratinglik düşüş yaşamasına rağmen geceyi birincilikle tamamladı.

Kanal D’nin yeni dizisi “Sultan” ise çok iyi bir başlangıç yaparak zirveye yerleşti. Nurgül Yeşilçay’ın dizisi iki izleyici grubunda da gecenin ikincisi oldu.

Kanal D’’de yayınlanan “Arka Sokaklar” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating daha az aldı ve sıralamada bir basamak gerileyerek üçüncü oldu.  “Arka Sokaklar” AB’de ise bir buçuk ratinglik bir düşüş yaşadı ve sıralamada bir basamak gerileyerek dördüncülüğü elde eti.

FOX’un dizisi “Yer Gök Aşk” da gecenin düşüş yaşayan yapımlarından biri oldu. “Yer Gök Aşk” tüm kişilerde iki basamak gerileyerek beşinci olurken, AB’de ise on bir basamak birden gerileyerek on beşinci olabildi.

Star TV’de yayınlanan “Bir Çocuk Sevdim” geçen haftaya göre tüm kişilerde beş basamak yükselerek on altıncı olurken, AB’de ise üç basamak yükselerek yedinci oldu.

ATV’de yayınlanan “Son” ise dün akşam iyice dibe vurdu. “Son” tüm kişilerde sadece iki share alarak doksan yedinci olan dizi, AB’de ise yetmiş yedinci oldu.

 

28 Mayıs Pazartesi Rating Tablosu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.