“Survivor” Her İki Kategoride de Birinci

354
TNS’nin ölçümlerine göre STV’nin dizisi ‘‘Küçük Gelin’’, tüm kişilerde altı reytingle geçen hafta olduğu gibi ikinci sırada yer alırken, AB’de ise iki reytingle on sekiz basamak gerileyerek yirmi yedinci oldu.
Geçen hafta Soma faciası yüzünden tekrar bölümüyle ekrana gelen FOX’un dizisi ‘‘O Hayat Benim’’, dün gece tüm kişilerde beş reytingle dördüncü sırada yer alırken, AB’de ise beş reytingle üçüncü oldu.
Kanal D’nin dizisi ‘‘Güneşi Beklerken’’, tüm kişilerde dört reytingle üç basamak gerileyerek yedinci sırada yer alırken, AB’de ise dört reytingle bir basamak gerileyerek beşinci oldu.
Dün gece 46. bölümüyle sezon finali yapan Kanal D’nin dizisi ‘‘Galip Derviş’’, tüm kişilerde üç reytingle geçen haftaya göre altı basamak gerileyerek on birinci sırada yer alırken, AB’de ise dört reytingle bir basamak gerileyerek dördüncü oldu.
atv’nin dizisi ‘‘Hatasız Kul Olmaz’’, tüm kişilerde bir reytingle geçen hafta olduğu gibi yirmi dokuzuncu sırada yer alırken, AB’de ise yirmi beş basamak gerileyerek kırk sekizinci oldu. Dizinin bu oranlarla devam edeceği ise şimdiden merak konusu oldu.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.