“Survivor” ve “Eurovision” Zirveyi Paylaştı

451

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’de yayınlanan “Survivor-Ünlüler Gönüllüler”, tüm kişilerde kıl payı farkla birinci olurken, geçen haftaya göre de iki buçuk ratinglik düşüş yaşadı. “Survivor” AB’de ise geçen haftadan üç buçuk rating daha az aldı v sıralamada bir basamak gerileyerek ikinci oldu.

TRT 1’in yayınladığı “Eurovision Şarkı Yarışması” ise tüm kişilerde ikinci olurken, AB’de birinciliği elde etti.

FOX’un dizisi “Lale Devri” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir buçuk rating daha az aldı ve sıralamada bir basamak gerileyerek üçüncü oldu. “Lale Devri” AB grubundaysa sıralamadaki yerini koruyarak dördüncü oldu.

STV’de yayınlanan “Şefkat Tepe” her hafta olduğu gibi dün de tüm kişilerde zirveye oynarken, AB’de ise kötü sonuç aldı. Tüm kişilerde sıralamadaki yerini koruyarak dördüncü olan dizi AB’de beş share’de kalarak otuz ikinci oldu.

Kanal D’nin komedi dizisi “Akasya Durağı”, tüm kişilerde bir basamak gerileyerek yedinci olurken, AB’de ise iki basamak yükselerek geceyi dokuzunculukla tamamladı.

Bir haftalık aradan sonra dün akşam yeni bölüm yayınlayan “İffet”, önceki haftaya göre AB’de bir basamak yükselerek onucu olurken, tüm kişilerde on iki basamak gerileyerek yirmi ikinci oldu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.