”Teklifi Duyunca Havalara Uçtum”

376

Sanat, sinema ve televizyon camiasının önemli isimlerinin katıldığı galada film oyuncularından Hazal Kaya, Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncunun oldukça heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmadı.

Filme hazırlanma sürecinin oldukça keyifli geçtiğini anlatan Hazal Kaya, ‘Behzat Ç.’ filmini “Behzat Ç’nin yeri ayrı, herkes için önemli bir film” şeklinde yorumladı. Ayrıca dizinin en büyük fanatiklerinden olduğunu dile getiren genç sanatçı “ Dizide 1. bölümde ölmüştüm. Filmde rol alacağımı öğrenince havalara uçtum” dedi.

EN BÜYÜK FANATİĞİYİM

Galaya oldukça şık bir kıyafetle gelen Kaya, son anda hazırlık yaptığını söyledi. Sevilen oyuncu “Haftanın 6 günü setlerdeyiz. Çok yoğun çalışıyorum. Son anda apar topar hazırlanıp geldim” dedi. Yer aldığı her projede en büyük destekçisi olan annesi de galada kızını yalnız bırakmamıştı.

POLİSİYE DİZİLERİ TAKİP EDİYORUM

Filmde Behzat Ç.’nin kızını canlandıran Hazal Kaya muhabirlerin ‘Polisiye hikayelere meraklı mısınız’ sorusuna da “14-15 yaşlarında bir seri Agatha Cristie okumuştum. Ondan sonra çok fazla kitap okumadım ama polisiye dizileri takip ediyorum” şeklinde yanıtladı. Sürekli Twitter üzerinden haberler çıkmasına sitem eden Hazal Kaya “Twitter’ım yok, hiç olmadı. Haberlere çok şaşırıyorum bazen” dedi.

2 FİLM DAHA YOLDA

Muhabirlerle sohbet eden sempatik sanatçı, yeni projelerini de paylaştı. Hazal Kaya, “Behzat Ç. bu sene 3. Film. 2 film çalışması daha var. Biri Aralık , biri Ocak’ta vizyona girecek” açıklamasını yaptı. ‘Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm’ filmi ise 28 Ekim Cuma günü gösterime girecek.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.