Timur Acar, Söz dizisinde her bölüm farklı kılığa giriyor

1613
Söz dizisi-Timur Avcı-Derman kılık değiştirme 3

Timur Acar, Söz dizisinde derman karakteriyle her bölüm farklı kılığa giriyor

Yapımını TIMS&B Yapım’ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi “SÖZ”de Timur Acar canlandırdığı Narko-Terör ağının başındaki tehlikeli karakter Derman ile izleyenleri her hafta ters köşeye yatırıyor.

Söz dizisi-Timur Avcı-Derman kılık değiştirmeStar TV’nin sevilen dizisi Söz’e geçtimiz haftalarda dahil olan Derman karakteri herkesin ilgi odağı oldu. Timur Acar’ın canlandırdığı Derman’ı her bölüm farklı bir kılıkta görüyoruz. Uğur Acar’ı kılıktan kılığa sokmak için özel bir makyaj ekibi kurulmuş.

Söz dizisi-Timur Avcı-Derman kılık değiştirme 5Dizide; yüzünü kendi adamlarından bile gizleyen Derman, kötü planlarını devreye sokarken farklı kılıklara giriyor. İzleyiciyle ilk olarak kedisiyle yaşayan yaşlı bir adam kılığıyla buluşan Derman geçtiğimiz bölümde yine farklı bir kimlikle Nazlı’yı hastanede ziyaret etmişti. Timur Acar’ı çok konuşulan bu sahnelere özel bir makyaj ekibi yapımı yaklaşık üç saat süren plastik makyajla hazırlıyor.

Söz dizisi-Timur Avcı-Derman kılık değiştirme 2

Söz 39. bölümü ne zaman?

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ‘ sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 26 Mart Pazartesi günü saat 20:00’da Star TV’de…

Söz dizisi-Timur Avcı-Derman kılık değiştirme 4

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Timur Savcı: “Cansu Dere ile ilgili Sözlerim Espriydi”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.