Tolga Karel: “Yüzde Kırk Kadınım”

352

 

 

 Böyle Bir Şey Var Mı programına konuk olan Karel, "Annelerimizden gelen bir kültür var, bir demodern dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir kadın profili var. İkisi arasında kalmış bir kolaj bir nesil yetişiyor. Bir nesil sonra oturacaktır. Kadınlarla büyüdüm. Altın günlerini hiç kaçırmadım. Kadın ruhuna yüzde 40 sahibim. Bu yüzden çok iyi bilirim. Hayatımda hep kadınlar oldu. Daha iyi anlıyorum onları. Hiç futbola, arabaya meraklı bir adam olmadım. Çok erkek muhabbeti yaşayan bir adam olmadım. Kadınlarla olan muhabbet beni daha çok heyecanlandırıyor" dedi.

Diziden ayrılmaya hazırlanan Karel, "Uzun soluklu anlaşmalar yapmıyorum. "Yaprak Dökümü" için 5 bölümlük bir anlaşmam vardı. Birçok kez ayrılmak istedim o projeden ama 174 bölüm çektik. Emekli olurdum. Ben çok farklı şeyler yapmak istiyorum. Çok uzun solukluydu orada bir salon adamıydım. Çok güzel para kazanıyorsunuz ama yaptığım bir kariyer planlaması vardı. Her sene ayrılmakistediğim anlar olmuştu. Osmanlı Kıyam’a bir buçuk senemi verdim. Anlaşmam 13 bölümdü. 3 bölüm sonra anlaşmam bitiyor. Benim noktamkarakteri en iyi şekilde oturtmaktır. Ben Oğuz karakterini Kasım’a çevirebildiysem benim en büyük başarımdır" diye konuştu.

OĞLUMUN İSMİ CİHANGİR CANKAREL

Baba olmaya hazırlanan Karel, oğlunun adını da ilk kez açıkladı. Karel sözlerini şöyle sürdürdü: "Baba olarak çok başka bir tecrübe alıyorum.360 derece dönüyorum. Heyecan desen değil, duygusalım. Bir garibim yani.Bilemediğim ve anlamadığım bir duygu. Tecrübe edeceğiz. Tanışacağız. Beraberbüyüyeceğiz. Adı Cihangir Can Karel olacak. Daha çok Can ismini kullanacağız. Günay’la diziden dolayı pek görüşemiyoruz.Çok güçlü bir eşim var. Sağlıklı, dirayetli. İkimizde başka kültürlerden gelip,bir noktada buluşup, hayatı sırtladık. Kavgalar, tartışmalar oldu. Birbirimize çok güzel duygularla bağlandığımızı düşünüyorum. 10 gün sonra boşanır diyenler için söyleyeyim bir sene oldu beraberliğimiz. Çocuk ve aile çok isteyen biriydim hep.Bizim aktör olduğumuz için, hayatımız için çok zor şeyler. Arkadaşlarımı çok iyi anlıyorum. Çalışma saatleriniz belli değil, eve kaçta gittiğimiz belli değil. 90 dakika çekiyorsunuz, bunu 1 haftada yapmak gerekiyor. Set koşullarının bir an önce toparlanması gerekiyor. Karımın karnını dokununca daha bir şey hissetmiyorum. Hayatın doğru döneminde en doğru adımı attığımı düşünüyorum bu on sene içerisinde."

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.