Tozkoparan – 9. bölüm fotoğrafları

788

TRT 1 ekranlarında yayınlanan çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan, dokuzuncu bölümüyle 6 Ocak Pazar günü saat 17.00’ de ekrana geliyor.

Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın dokuzuncu bölümünde neler olacak

Videoları tepki alan karayel bu durumu kabullenemez.
Mavi Ay’ın takım videosu sosyal medyada oldukça beğenilir. Bu başarının karşısında videoları bekledikleri tepkiyi alamayan Karayel ise bu durumu kabullenemez…

Sezgin Hoca’nın talihsizliği…
Sezgin Hoca’nın başına beklenmedik bir olay gelir ve rahatsızlanır. Durumu gitgide ciddi bir hal alan Sezgin Hoca’nın yardıma ihtiyacı vardır.

Mavi Ay ve Karayel aynı projede
Okul müdürü Cihan,  Mavi Ay ve Karayel takımlarının arasındaki hırslı rekabeti yumuşatmak için öğretmenlerden onları aynı proje ödevinde buluşturmalarını ister. Mavi Ay ve Karayel; bu sefer birbirleriyle rekabet etmek için değil, yardımlaşmak için bir aradadırlar.

Haritanın sırrı çözülüyor!
Mete’nin, haritanın sırrını çözmek için Nurgül Hoca’dan yardım istemesi işe yarar. Herkesin merakla beklediği haritanın sırrı ne?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.