Tuba Büyüküstün, Dubai Uluslararası Film Festivali’ne katıldı

1542

IWC Schaffhausen’in Türkiye marka elçisi olan Tuba Büyüküstün, İsviçreli lüks saat üreticisinin davetlisi olarak Dubai Uluslararası Film Festivali (DIFF)’ne katıldı.

Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, bu sene 6’ncısı düzenlenen Dubai Uluslararası Film Festivali ‘Resmi Sponsoru’ ve ‘Festival Zaman Ortağı’ IWC’nin davetlisi olarak katıldığı festivalde büyük bir ilgiyle karşılandı. 

Dünyanın en önemli sinema sanatçılarının katıldığı organizasyona 3’üncü kez IWC’nin marka elçisi olarak katılan Tuba Büyüküstün, bu yıl da Ortadoğu’daki hayranları ile buluştu. 7 Aralık akşamı One & Only Royal Mirage’da “Sinema Aşkına – For The Love of Cinema” mottosu ile gerçekleşen IWC Özel Gala Daveti’nde kırmızı halıdaki şıklığı ve zarafeti ile göz kamaştıran Büyüküstün, IWC Schaffhausen CEO’su Christoph Grainger-Herr ve Türkiye ve İsrail Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz  ile objektiflere poz verdi. IWC’nin sinemaya verdiği desteğin ne kadar anlamlı olduğunu vurgulayan Tuba Büyüküstün, ‘IWC gibi dünyaca ünlü ve prestijli bir markanın film festivallerine destek vermesi çok önemli. Giderek değer kazanan Dubai Film Festivali ile tekrar buluştuğum için çok mutluyum.’ dedi.

IWC CEO’su Christoph Grainger-Herr’in ev sahipliği yaptığı gala yemeğine, IWC’nin marka elçileri 2 Oscar ödüllü Cate Blanchett, Sir Patrick Stewart ve Sonam Kapoor gibi sinema dünyasının önemli isimleri katıldı. Gecede en iyi filme verilen ödülü, ‘Miss Camel’ filmiyle Haifaa Al Mansour aldı. Ödülünü jüri başkanı Cate Blanchett’in elinden alan Haifaa Al Mansour, Suudi Arabistan’ın ilk kadın film yapımcısı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.