Tuba Büyüküstün’den Veda Mesajı!

457
ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kara Para Aşk'ta final yavaş yavaş yaklaşıyor.Dizinin başrollerini Engin Akyürek ile paylaşan Tuba Büyüküstün sosyal medya hesabından dizinin final senaryosuyla birlikte bir mesaj yayımladı. 
 
İşte o mesaj;
 
"Yolculuğa başlama fikri çok zordu. Bilmediğin bir rotada ilerleme fikri, karşılaşabileceklerin, belki de en zoru yolculuk için bavulları hazırlamaktı.Anlayacağınız , vazgeçmek kolay olandı.. Ama bir kere bavullarımı hazırlamaya karar vermiştim.Zaten genelde nedense kolay olanı seçmem, huy işte… Itiraf edeyim, zor bir yolculuk oldu.Bildiginiz ve bilmediğiniz… Itiraf edeyim, vazgeçmek istedim, bu yolculuğu tamamlayamayacagımı düşündüm.
 
Yolun ortasında yere çöktüm, dizlerimin üzerine, elimden tutup sürüklediler, olmadı kucaklarında taşıdılar. Ayağa kalk dediler. Yaparsın dediler. Yaptım. Onlarla Yaptım.Ekip denilen böyle bir Seydi çünkü. Düştüğünde, seni yeniden yürütebilen. Ve bir gün bitti dediler.
 
Artık sonuna geldik. Evet yorulduk. Ama şimdi nasıl eve dönüp bavullarımı açacağım ve biliyorum içinden bir Sürü güzel Yürek çıkacak.Kalplerinizin sıcaklığını bana verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimle kaldıkları sürece onlara iyi bakacağım…"
 
 
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.