Tuba Özay’dan Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz’e Ağır Sözler

1083

Tuba Özay, Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz için ağır konuştu: “Onlar oyuncu değil.”

Manken ve oyuncu Tuba Özay açıklama yaparak dikkatleri yine üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te bir dondurmacıda görüntülenen ve cesur kıyafetiyle dikkat çeken Özay, Dilan Çiçek Deniz ve Hande Erçel hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

tuba özay açıklama

“Onlar oyuncu değil, güzelliklerinin ekmeğini yiyorlar.”

İki sinema filminde rol aldığını ve Sezen Aksu’nun bir şarkısını cover yaptığını belirten Özay, Hande Erçel ve Dilan Çiçek Deniz’in mankenlikten oyunculuğa geçmiş olmalarını eleştirdi.

“Ben oyunculuktan modelliğe geçtim, insanlar bunu yanlış biliyor. Yedi yaşında tiyatroya başladım. 16 yaşında da TRT’de oynadım. Ama çok güzel bir kız olduğum için beni zorla güzellik yarışmasına soktular. Dilan ve Hande’yi direkt izlemedim, denk geldiğim zaman gördüm. Onlar oyuncu değiller. Güzelliklerinin ekmeğini yiyorlar. Benim yılda en az iki kere oyunum oluyor. Oyunculuğun ham maddesi tiyatrodur. Bir de bu arkadaşları tiyatroda görelim. Oyunculuk emek ister. Protesto ediyorum, izlemiyorum!”

Hande Erçel kimdir?

tuba özay açıklama

Tuba Özay’ın eleştirilerinin odağındaki Hande Erçel, 24 Kasım 1993 Balıkesir doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okuyan Erçel, Çılgın Dersane Üniversite filmiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Hayat Ağacı dizisinde Selen Karahanlı karakterini canlandıran Hande Erçel’in yıldızı Güneşin Kızları dizisiyle daha da parlamıştı. Son olarak Siyah İnci dizisinde Hazal karakterini canlandıran güzel oyuncu, pek çok reklam filminde de rol almıştır.

Dilan Çiçek Deniz kimdir?

tuba özay açıklama

Tuba Özay açıklama sonucu gündeme gelen bir diğer ünlü isim ise Dilan Çiçek Deniz. 1995 Sivas doğumlu olan Deniz, Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği bölümünde okurken sınavlara tekrar hazırlandı ve Karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçti. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldıktan sonra 17 yaşındayken Liselerarası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü almıştır. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle televizyon dünyasına adım atan güzel oyuncu, Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı gibi popüler dizilerde de yer aldı. Güzel oyuncu Çukur dizisindeki performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor.

  Hande Erçel Aşkına Yapımcıdan Uyarı!

Dilan Çiçek’in Aras Bulut İynemli ile rol aldığı Çukur dizisi hakkında daha fazla içerik için tıklayın!

 

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.