Tüm Kişilerde “Feriha”, AB’de “Yalan Dünya”

236

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre “Adını Feriha Koydum” tüm kişilerde geçen haftaya göre yaklaşık bir rating alarak birinciliği elde etti. “Feriha” AB’de ise “Yalan Dünya”nın üç rating gerisinde kalarak ikinci oldu.

Kanal D’de yayınlanan komedi dizisi “Yalan Dünya” ise geçen hafta olduğu gibi AB grubunda birinciliği elde ederken, tüm kişilerde ise geçen haftaya göre yaklaşık bir rating daha az alarak üçüncü oldu.

ATV’nin dizisi “Hayat Devam Ediyor” tüm kişilerde geçen haftaya göre yarım rating daha fazla alarak ikinci oldu. “Hayat Devam Ediyor” AB’de de geçen hafta olduğu gibi dördüncülükle yetindi.

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren zirvenin ortaklarından biri olmayı başaran “Eve Düşen Yıldırım” dün gece AB grubunda düşüş yaşadı. Show TV’nin dizisi AB grubunda geçen haftaya göre bir buçuk rating daha az aldı ve sıralamada iki basamak gerileyerek yedinci oldu. “Yıldırım” tüm kişilerde ise geçen hafta olduğu gibi dördüncü oldu.

Dün gece “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin oyuncularını konuk eden “Beyaz Show” başarılı bir performans sergiledi. Tüm kişilerde geçen haftaya göre bir buçuk rating daha fazla alan “Beyaz Show”, sıralamada da dokuz sıra birden yükselerek sekizinci oldu. “Beyaz Show”, AB’de de dört sıra yükselerek beşinciliği elde etti.

Star TV’nin akşamüstü yayınladığı dizisi “Beni Affet” dün de kanalın en fazla rating alan yapımı oldu. Tüm kişilerde on birinci olan dizi, AB’de on üçüncü oldu. Star TV’nin prime time’de yayınladığı “Harry Potter” filmi tüm kişilerde sadece yedi share alırken, AB’de ise altı share’de kaldı.

Star TV’nin Perran Kutman’lı komedi dizisi “Canımın İçi” ise tüm kişilerde aldığı beş share’le elli sekizinci olurken, AB’de ise sekiz share alarak yirmi sekizinci olabildi. 

 

04 Mayıs Cuma Rating Tablosu için tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.