Tüm Kişilerde “Feriha”, AB’de “Yalan Dünya”

423

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’nin dizisi “Adını Feriha Koydum”, tüm kişilerde en yakın rakibine üç rating fark atarak birinciliği elde etti. “Feriha” AB’de ise geçen haftaya göre bir buçuk rating daha fazla aldı ve sıralamadaki yerini koruyarak ikinci oldu.

Kanal D’nin komedi dizisi “Yalan Dünya” ise geçen haftaya göre AB grubunda bir buçuk rating daha fazla alarak birinciliği elde etti. “Yalan Dünya” tüm kişilerde ise üçüncü oldu.

ATV’de yayınlanan “Hayat Devam Ediyor”, tüm kişilerde geçen haftaya göre bir rating daha az almasına rağmen sıralamadaki yerini koruyarak ikinci oldu. “Hayat Devam Ediyor” AB’de ise bir sıra düşerek beşinciliği elde etti.

Show TV’nin dizisi “Eve Düşen Yıldırım” ise tüm kişilerde yarım rating daha fazla alarak dördüncü olurken; AB’de ise bir rating daha fazla aldı ve sıralamada bir basamak yükselerek altıncı oldu.

Dün gece Bülent Ersoy ve Can Bonomo’yu konuk eden “Beyaz Show”, tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi sekizinci olurken; AB grubunda ise bir buçuk rating daha fazla aldı ve bir sıra yükselerek dördüncülüğü elde etti.

Dün geceki bölümünde Tamer Karadağlı’nın rol aldığı Star TV’nin dizisi “Acayip Hikayeler” tüm kişilerde sadece beş share alarak kırk beşinci oldu. “Acayip Hikayeler” AB’de ise dokuz share alarak yirmi dördüncü olabildi.

 

11 Mayıs Cuma Rating Tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.