Tüm Kişilerde ”Feriha”, AB’de ”Yalan Dünya”

485

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre, başrol oyuncusu Beyazıt Öztürk’ün reklam çekimleri yüzünden dün gece yeni bölümü yetiştiremeyerek tekrar bölüm yayınlayan “Yalan Dünya”nın tekrarı AB’de birinciliği elde etti. Kanal D’nin komedi dizisi tüm kişilerde ise dördüncü oldu.

Show TV’nin dizisi “Adını Feriha Koydum” tüm kişilerde birinci oldu. Tüm kişilerde geçen haftaya göre ratingini yarım puan arttıran “Adını Feriha Koydum”, AB’de ise ikinciliği elde etti.

Show TV’de yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” ise tüm kişilerde ilk üçe girerek çıkışını sürdürdü. Dün gece dördüncü bölümü yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” tüm kişilerde geçen haftaya göre bir rating daha fazla aldı ve sıralamada iki basamak yükselerek üçüncü oldu. Show TV’nin yeni dizisi AB’de ise bir basamak yükselerek beşinci oldu.

ATV’nin dizisi “Hayat Devam Ediyor”, geçen hafta olduğu gibi dün de tüm kişilerde ikinci, AB’de ise dördüncü oldu. “Hayat Devam Ediyor” tüm kişilerde geçen haftaya göre yaklaşık yarım rating daha fazla aldı.

Kanal D’de yayınlanan “Beyaz Show” AB’de iki sıra yükselerek altıncı oldu. Şarkıcı Volkan Konak, oyuncu Bade İşçil ve Avrupa şampiyonu olan Fenerbahçe Voleybol takımını konuk eden Beyaz Show tüm kişilerde ise bir sıra yükselerek on sekizinci oldu.

Star TV’nin dizisi “Bir Çocuk Sevdim” ise her iki kategoride de yaklaşık altı share alarak, tüm kişilerde yirmi dokuzuncu, AB’de ise yirmi beşinci oldu. 

 

30 Mart Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.