Tüm Kişilerde ‘Stadyum’, AB’de ‘Survivor’ Birinci

517

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre, Fenerbahçe Galatasaray derbisinden özet görüntüler yayınlayan “Stadyum-Derbi” tüm kişilerde birinciliği elde etti.TRT 1’de yayınlanan program AB grubunda ise kıl payı farkla ikinci oldu.

Show TV’nin programı “Survivor-Ünlüler Gönüllüler” ise AB grubunda yirmi iki share alarak birinci olurken, tüm kişilerde ise “Stadyum”un yarım rating gerisinde kalarak ikiciliği elde etti.

STV’nin dizisi “Şefkat Tepe” ise tüm kişilerde geçen haftaya göre bir basamak gerileyerek dördüncü olurken, AB grubunda ise beş share’de kaldı ve kırk beşinci oldu.

Fox TV’de yayınlanan “Lale Devri”, geçen haftaya göre tüm kişilerde yarım rating daha az aldı ve sıralamada üç basamak gerileyerek beşinci oldu. “Lale Devri” AB’de de bir ratinglik düşüş yaşadı ve sıralamada altı basamak birden gerileyerek dokuzuncu oldu.

Star TV’de yayınlanan “İffet” de dün gecenin düşüş yaşayan yapımlarından biri oldu. Tüm kişilerde  geçen hafta olduğu gibi on share’in altında kalan dizi, dört sıra gerileyerek onuncu oldu. “İffet” AB’de de dört sıra geriledi ve on birinci olabildi.

Kanal D’nin komedi dizisi “Akasya Durağı” geçen haftaya göre  tüm kişilerde bir buçuk rating daha az aldı ve iki basamak gerileyerek yedinci oldu. “Akasya Durağı” AB’de de dört basamak gerileyerek on dördüncü oldu.

ATV’nin komedi dizisi “Yahşi Cazibe” ise iki izleyici grubunda sekiz share’de kaldı ve tüm kişilerde on dördüncü, AB’de ise on dokuzuncu olabildi.

 

12 Mayıs Cumartesi Rating Tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.