Türkiye’nin ilk vampir dizisinden ilk kare geldi

1926
Türkiye'nin ilk vampir dizisi
Türkiye'nin ilk vampir dizisi yaşamayanlar

Başrollerini Birkan Sokullu ve Elçin Sangu’nun paylaşacağı, Türkiye’nin ilk vampir dizisi ‘Yaşamayanlar’dan ilk kare geldi.

Türkiye’nin ilk vampir dizisi olma özelliği taşıyan ‘Yaşamayanlar’ dizisinin oyuncu kadrosu bir araya geldi.

Birkan Sokullu ve Elçin Sangu’nun başrolde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, Nilperi Şahinkaya ve Selma Ergeç gibi isimler de bulunuyor.

‘Yaşamayanlar’ın BluTv’de yayınlanacağı ve 10 bölümden olaşacağı konuşuluyor!

Elçin Sangu Kimdir?

13 Ağustos 1985 doğumlu genç ve güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi’nde Opera bölümünü tamamlamıştır. Gaye Sökmen Ajansına kayıtlı olarak çalışmaktadır. Kiralık Aşk dizisinde Defne karakteriyle yıldızı parlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Kaç Beden Giyer, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora ve son olarak Mutluluk Zamanı yapımlarında rol almıştır. 2018 yılında Kız Meselesi filmiyle sinemaseverlerle buluşacaktır.

Birkan Sokullu Kimdir?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı.

Oyuncu Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersler aldı. “Küçük Kadınlar” dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekti. 2010 yılında Tims production ile anlaştı. “Küçük Sırlar” dizisinde “Demir” rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu.

Güncel dizi haberleri için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.