“Türk’ün Uzayla İmtihanı” Yerine “Ustura Kemal”

422

 

Show TV'nin komedi dizisi " Türk'ün Uzayla İmtihanı" iki hafta içinde erken final yapacak. Çarşamba akşamları " Muhteşem Yüzyıl" ve " Kuzey Güney" gibi güçlü yapımların karşısında beklenen başarıyı gösteremeyen dizinin yerine ise yine Süreç Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği " Ustura Kemal" başlıyor.

 

dizifilm.com Açıklamıştı

 

Şubat ayının son günlerinde,  " Show TV'den Bahar Atağı" başlığıyla Mart ayında "Survivor", "Eve Düşen Yıldırım", "Suskunlar" ve  "Türk'ün Uzayla İmtihanı"nın başlayacağını ilk olarak dizifilm.com'da duyurmuştuk. Bu dört yapımdan " Survivor" cumartesi, pazar ve pazartesi günlerinde gün birincisi çıkarken, " Eve Düşen Yıldırım" cuma gibi zor bir günde daha ilk bölümünden itibaren zirveye ortak oldu. " Suskunlar" ise ilk iki üç bölümünde iyi sonuçlar almasına rağmen son haftalarda biraz düşüş yaşadı ama yine de gelecek sezon için umut veriyor. Show Tv bu dört yapımdan tek fireyi şimdilik  "Türk'ün Uzayla İmtihanı"yla verdi.

 

Başrolünde ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın rol aldığı "Ustura Kemal"in  ise çarşamba günleri nasıl bir sonuç alacağı merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.